Jungtinės Karalystės parlamente prekybą kailiu tyręs Atrankos komitetas pateikė savo galutines išvadas. Ataskaitoje teigiama, jog kailių industrijos pastangos patobulinti visą veiklos grandinę ir komunikacija su prekybos internetu atstovais yra pakankamos, dirbti šia linkme rekomenduojama ir toliau.

Dokumente didelis dėmesys skiriamas vietos valdžios institucijų ir visoje JK veikiančių Prekybos standartų biurų atsakomybei (šie biurai regionuose sprendžia teisinius prekybos klausimus) už nepakankamai efektyvų kailių ženklinimo teisės aktų vykdymą. Ataskaitoje nurodoma skirti daugiau vietos institucijų išteklių rinkos priežiūrai.

Tyrimas pradėtas kai viešumoje pasirodė pranešimai, jog populiariose parduotuvėse, taip pat ir internetinėse,buvo parduodami natūralaus kailio gaminiai, nors etiketėse nurodoma, jog tai dirbtinis kailis.

Atrankos komiteto teigimu, BREXIT bus gera proga sugriežtinti nacionalines kailio ženklinimo taisykles Jungtinėje Karalystėje. Britų prekybos kailiu asociacija jau pareiškė, kad kailio gaminių ženklinimas bus dar labiau detalizuotas nei Europos Sąjungoje. Šiuo metu labiausiai žinomi ženklai Europoje yra WELFUR (liudijantys apie kailinių gyvūnų gerovės užtikrinimą) ir FURMARK (liudijantys apie kailinių gyvūnų auginimo, kailio perdirbimo tvarumą).

Mike Moser, Britanijos prekybos kailiu asociacijos vadovas, šias rekomendacijas vadina proporcingomis ir pragmatiškomis. “Ataskaitoje matome, kad Vyriausybė kailių industriją vertina kaip teisėtą verslą ir palieka spręsti vartotojui, dėvėti natūralų kailį ar ne”,- teigia M.Moser. 

Atrankos komitetas siūlo JK naudoti Šveicarijoje pritaikytą ženklinimo sistemą. Šveicarijoje galioja reikalavimai kailio gaminių etiketėse suteikti detalią informaciją: nurodyti kailio kilmės šalį, ar gyvūnas buvo sumedžiotas ar užaugintas fermoje, narvuose ar ant natūralios dangos, kokiomis sąlygomis ir pan. Fur Europe ir kitos kailių sektorių vienijančios organizacijos siūlo ieškoti kompromisinių variantų, kad vartotojai nebūtų perkraunami informacija, pavyzdžiui, etiketėse nenurodomas gamybos būdas ar kailio kilmės šalis.