2016 rugsėjo 16 d. AB “Vilkijos ūkis” (Matanskynės g. 15, Vilkijos km. Kauno raj.) kviečia visuomenę ir žiniasklaidą į atvirų durų dieną. Lankytojų laukia ekskursijos po audinių ūkį, specialistų mokymai, kaip įvertinti kailio kokybę bei kūrybinės dirbtuvės – aksesuarų su kailiu gaminimas. 

Renginio lankytojams pateiksime atsakymus į klausimus: kaip atskirti kokybišką kailį nuo prasto; kokiomis sąlygomis fermose auginami kailiniai žvėreliai ir kodėl jose lankosi žymiausi pasaulio dizaineriai; kaip nesunkiai pasigaminti madingą papuošalą su kailio detalėmis; kodėl kailis laikomas ekologiška medžiaga? 

Kiekvienas dalyvis galės užduoti klausimus ūkio vadovams ir darbuotojams bei konsultuotis su profesionalais iš Helsinkio kailių aukciono SAGA FURS bei taptautinio pripažinimo sulaukusiais kailio aksesuarų meistrais iš "Beauty Fur Fashion"

Po ekskursijų svečiai bus vaišinami ant ugnies verdama avienos sriuba, kava ir gaiviaisiais gėrimais. 

„Vilkijos ūkio“ vadovas Česlovas Tallat-Kelpša sako: „Dažnai girdime piktus, tačiau tiesos neatitinkančius gyvūnų gynėjų pasisakymus apie kailinių žvėrelių auginimą, todėl siūlome pamatyti tikrą vaizdą savo akimis. Visoje Europoje vykstančiose atvirų durų dienose kailinių žvėrelių ūkiuose noriai lankosi ir kaimo gyventojai, ir miestiečių šeimos su vaikais, nes tai puiki proga pabūti gamtoje ir sužinoti daug naujų dalykų“.